איך להעלות את החשיפה באינסטגרם

כולנו יודעים שהחשיפה באינסטגרם ירדה והסטורי לא מה שהיה!אבל איך בכל זאת אפשר להתחכם עם האלגוריתם או למקסם אותו כך שיעבוד לטובתינו? מספר הצעות:

✏️ סרטונים עושים הבדל פי 2 חשיפה. נסו ליצור סרטונים מדליקים אפילו להשתמש בתמונות להפיכתן לסרטון כמו דרך INSHOT ובמיוחד הקימו ערוץ טלוויזיה באינסטגרם ב-IGTV (מזכירה סרטונים מינימום דקה) והשתמשו במילות מפתח לקידום הסרטון בכותרת ובתיאור.

✏️ צרו תוכן ייחודי לאינסטגרם, כדי למשוך אנשים מהפייסבוק וגוגל (כן פרופילים עולים בגוגל), כי פייסבוק יודע מתי משהו משוכפל או פורסם בעבר ולכן, תוכן מקורי מגדיל לכם את החשיפה.

✏️ אם עברתם לביזנס ואתם סוג של יוצרים – שנו בהגדרות חשבון לחשבון CREATOR להשיג יותר חשיפה מביזנס. תוכלו להשתמש בכל הכלים, אבל להשיג חשיפה אורגנית גבוהה יותר.✏️ חוק ה-20 דקות לפני וה-30 דקות אחרי: חשוב מאוד, לפני שהעלתם פוסט, היו מעורבים עם הפרופיל דרכו אתם מעלים פוסט בפרופילים של אחרים – לא מספיק לייק צריך הלגיב ואחרי 20 דקות מעורבות להעלות פוסט ואז להמשיך כמה שתוכלו (רצוי עד חצי שעה) לפוסטים נוספים. אינסטגרם מפרגן למשתמשים פעילים ולכן פעילויות כמו תגובות לפוסטים והאשתג יומי(שיחזור מיד שבוע הבא למי ששאל) יכולות לעזור בהעלאת החשיפה. חשוב לשמור על אינטראקציה לאורך זמן, כי כל "היעלמות" מורידה את החשיפה לפוסט הבא. נכון זה מעיק, אבל אלה חוקי המשחק!
לכל הטיפים למי שעוד אין יש את המדריך השלם לאינסטגרם ב-10 שקלים

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.