כתיבה עם AI

כתיבת תוכן AI

Facebook
Twitter
LinkedIn

רוצים לייצר תוכן באמצעות AI?

ישנם כלי AI בינה מלאכותית ליצירת תוכן למדיה החברתית, מאמרי קידום, מאמרים לאתר. חשוב להדגיש שהכלים הללו אמינים ברובם, אבל יש לוודא אמינות על פי מקורות וכמובן, לשכתב את התוכן על מנת להימנע מהפרת זכויות יוצרים ומשכפול.

שני הכלים הנפוצים כיום הם ChatGPT ו-BARD ושניהם זמינים חינם, כאשר לכלי chatGPT ישנה גרסת פרימיום בתשלום.

לפניכם מספר שיקולים בבחירת הכלי וההבדלים המהותיים ביניהם ביצירת תוכן עם AI:

  • BARD תומך בעברית טוב יותר מאשר chatGPT והתרגום שלו מהיר ומדויק יותר. כמובן שאם אתם לא כותבים מלכתחילה את ההנחיות באנגלית אין זה משנה ותוכלו לתרגם בגוגל טרנסלייט או הכלי החדש האהוב עלי wordtune שמאפשר לבצע תרגום גם לפי סגנון מועדף. לדוגמא, אנגלית עסקית לעומת אנגלית מדוברת.

  • BARD מציג מקורות לטקסטים שהוא מוצא בהקשר של ההנחיה שפרסמתם כך שיש לכם אפשרות לאמת את מהימנות המידע בעוד צ'אט GPT כרגע לפחות רק בגרסה בתשלום מציג את המקורות למידע שהוא מוצא.
  •  BARD מציג מידע עכשווי מכל הרשת כך שהוא יציע לכם את המידע העדכני ביותר בעוד chatGPT מאומן כרגע רק עד תקופה X ולא בהכרח יציג את המידע האקטואלי ביותר.
  •  עם chatGPT פשוט יותר לנהל שיחה הלוך ושוב ולתחקר אותו בשאילתות על מנת לחלץ מידע מדויק ותובנות תוך כדי שיחה ואילו עם BARD לא ניתן לעשות זאת.

BARD מאפשר לערוך את השאילתא המקורית ואילו בצ'אט GPT תצטרכו להעלות שאילתא מחודשת.

שני הכלים מציגים היסטוריית חיפוש כך שתמיד תוכלו לחזור לחיפושי עבר…

טיפים וחידושים בשיווק דיגיטלי שאולי יעניינו אתכם

threads

מה זה threads

המתחרה של טוויטר כבר כאן – Threads. אפליקציה מבית היוצר של מטא שברגע שתפתחו אותה תהיה מקושרת לאינסטגרם שלכם. כדאי כבר עכשיו

Read More »

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.