איך לנהל קהילה עסקית בוואטס אפ

למה בכלל אנחנו צריכים קבוצות וואטס אפ עסקיות?

ככל שהחשיפה של הפייס ואינסטגרם יורדת, קשה יותר לאנשים לקבל מאתנו מסרים או להיות שותפים לקהילה. בוואטס אפ החשיפה גבוהה משמעותית!

איך תבנו קהילת וואטס אפ אפקטיבית?

💡 שקטה או חופרת? תלוי בכם.
לי יש קבוצות וואטס אפ שקטות (טיפ דיגיטלי למי שעוד לא חבר – מוזמנים באהבה) בהן אני שולטת בתכנים מהסיבה שאני רוצה להציג טיפים ולדווח על עדכונים ולא ליצור דיונים. אבל יש קבוצות שנועדו למעורבות הדדית, לשיח. השאלה הנשאלת היא: כמה אתם באמת מוכנים להיות מעורבים ולפקח על הקבוצה ואיך תמנעו שהיא לא תהפוך להיות מציקה ומנדנדת ותגרום לעזיבת חברים?

💡 איך מגדילים את קהילות הוואטס אפ?
אחת השיטות היא לפרסם קישור לקבוצות בקבוצות בפייסבוק. שיטה נוספת בה אני משתמשת היא לתת ערך מוסיף (למשל, מי רוצה לקבל רשימה של אפליקציות) ולשלוח לאנשים יחד עם החומר קישור לקבוצה. אחרי שהם ראו שיש ל ערך לתת להם עולים הסיכויים שהם ירצו להצטרף כדי לקבל יותר. כמובן שתמיד יש עזיבות, אך יש גם מצטרפים חדשים שמעבירים את הקישור ביניהם ומגדילים אותה באופן אורגני

ניתן גם להפנות לקבוצת וואטס אפ דרך פרסום ממומן (אך ורק אחרי שקצרתם את הקישור בביטלי אחרת זה יכול להסתיים בחסימה) או להפיץ אותה דרך קבוצות וואטס אפ אחרות

משכו את הרשומים באמצעות תוכן ייחודי או הטבות בלעדיות בקבוצת וואטס אפ, עדכונים חמים ומהירים. חשבו אם שווה לכם להפגיש ולקשר בין המשתתפים. בדקו שלא עושים שימוש לרעה בחברי הקבוצה וחסמו את המטרידנים.

💡 חשבו על תמהיל הקבוצה וחוקי הקהילה בוואטס אפ ופרסמו אותם בתיאור של הקבוצה. כדאי לייצר תמהיל מעניין בין סרטונים קצרים, תמונות וטקסטים ולהשתמש בכלים של וואטס אפ להדגיש את המלל כמו * וכדומה.

כדאי תמיד לגבות את התכנים בטלגרם כי שם ניתן לצרף יותר משתתפים או במקביל לפתוח מספר קבוצות. זכרו קבוצות וואטס אפ שהופכות לקהילה תומכת או איכותית הן נכס משמעותי!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.